×

ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR

1 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun.
2 Siparişinizi gözden geçirin.
3 Ödeme ve & ÜCRETSİZ gönderim

Sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen info@patinabitkisel.com adresine bir e-posta göndererek veya 0216 376 6525 telefon numarasından bize bildirin. Teşekkür ederiz!

PATİNA BİTKİSEL ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cuma 09:00 - 06:00
Cmt - 09:00 - 13:00
Pazar günleri kapalı

BİLGİLERİNİZİMİ UNUTTUNUZ?

HESAP OLUŞTUR

Patina Bitkisel Ürünler, insan sağlığının
ne kadar önemli olduğunun farkında ve bu farkındalık doğrultusunda üretim yapmakta olan bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

Patina Bitkisel Ürünler Paz. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak, bitkisel gıdalar sektöründe uzun yıllarda elde ettiğimiz tecrübe ile üretim yapmaktayız. İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak steril koşullarda el değmeden ürettiğimiz bitkisel çay, kahve, macun, bitkisel kapsül ve tablet ile bitkisel gıda takviyelerini ve bitki suları gibi çeşitli ürünlerimizi Türkiye'de ve Dünya'da bir çok noktaya ulaştırmakta, sahip olduğumuz bu ulaşım ağını her geçen gün daha da genişletmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Patina Bitkisel Ürünler, alanında uzman mühendis ve halkla ilişkiler kadrosu ile tüketicilerin ihtiyaç duyduğu bitkisel gıda ürünlerini en hızlı şekilde tahlil edip, üst kalitede üretimini ve dağıtımını sağlamayı amaçlar.

  • Patina Bitkisel Ürünler

VİZYONUMUZ

Patina Bitkisel Ürünler, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkında ve bu farkındalık doğrultusunda üretim yapmakta olan bir kuruluştur. Daimi hedefimiz, insan sağlığını tehdit eden zararlı kimyasallardan uzak, tamamen doğal ve bitkisel ürünlerle insanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktır.

  • Patina Bitkisel Ürünler

Sertifikalarımız

Doğanın bizlere sunduğu, her biri farklı tatta ve özellikte yüzlerce bitki ve bitki özünü bir birleriyle harmanlıyor, elde ettiğimiz karışımlar ile insan sağlığına olumlu etki edebilecek tamamen doğal bitkisel çaylar üretiyoruz.

Etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış, doğal ilaç konumundaki çok sayıda bitki özlerini üretim tesisimizde tüketilebilir hale getiriyor ve dünyanın pek çok noktasında sağlıklı yaşamın kıymetinibilen insanların tercihine sunuyoruz.

Patina Bitkisel Ürünler

YUKARI